Posted by admin On Sierpień - 4 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.