Posted by admin On Sierpień - 4 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Centrum zaopatrzenia medycznego

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także produkty polskie, twórcy takich marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.